JASIELSKA przy ŻWIRKI i WIGURY / 47 m

Mieszkanie na sprzedaż
519 000 PLN , Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Ochota Rakowiec , Jasielska
Rok budowy:
1970
Piętro:
6 na 10
Numer oferty:
ABR100798
Cena za m2:
11 043 PLN
BARDZO BLISKO DO WUM
Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na zielonym Rakowcu Ochoty - rejon Żwirki i Wigury / Jasielska o powierzchni 46,1 m2, piętro 6 w 10.Mieszkanie bardzo widne i słoneczne, rozkładowe - wejście do każdego pomieszczenia z korytarza, dwustronne - ekspozycja okien (PCV) na południe oraz zachód. Wielkości pomieszczeń: pokój dzienny - 18 m. sypialnia - 12 m, widna kuchnia - 6 m, łazienka z WC (wanna) - 4 m oraz  przedpokój z oknem  (szafy wnękowe) około 6 m. Do mieszkania przynależy piwnica około 2 m2. Mieszkanie do własnej aranżacji. Budynek po termomodernizacji, wymianie instalacji, remontach klatek schodowych, dwie nowe windy, monitoring, brak barier architektonicznych dla niepełnosprawnych. W otoczeniu budynku dużo zieleni, parking. Szybki dojazd do Centrum, na Lotniska Chopina, do tras wylotowych z miasta.W najbliższym sąsiedztwie sklepy i usługi, Park Pola Mokotowskie, WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW (bez obciążeń).
DLA ZDECYDOWANYCH NEGOCJACJE
ZAPRASZAM do obejrzenia

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Informacje zawarte w treści ogłoszenia są oparte na informacjach uzyskanych od właściciela oferowanej nieruchomości.

Nie wszystkie oferty widoczne są w internecie. Dlatego jeśli powyższa oferta nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail z naszymi doradcami.

Pomagamy klientom od 1990 roku. Więcej o informacji o nas uzyskasz na naszej stronie internetowej www.abra.waw.pl
Gwarantujemy profesjonalną obsługę przy transakcjach kupna-sprzedaży i wynajmu. ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU!
Bezpłatnie pomagamy przy uzyskaniu kredytów. Współpracujemy z notariuszami, architektami oraz firmami remontowymi.
Przy obsłudze ofert sprzedaży z rynku pierwotnego nie pobieramy prowizji!
Nieprawidłowy adres E-mail