Na sprzedaż 325 metrowy dom w stylu dworku szlacheckiego, usytuowany na 3000 metrowej działce otulonej lasem w Starej Miłosnej.
DOM SKŁADA SIĘ Z: PARTER ( 195 m )
- wejście
- hall
- salon z wyjściem na taras i ogród
- kuchnia z jadalnią
- 2 sypialnie
- gabinet
- ogromna łazienka z sauną na podczerwień
- dodatkowa łazienka
- pomieszczenie gospodarcze
- pralnia
I PIETRO ( 130 m):
- duża przestrzeń wspólna
- dwie sypialnie
- łazienka
- garderoba
W ogrodzie znajduje się budynek garażowy na co najmniej dwa samochody, spójny z architekturą domu.
DODATKOWE INFORMACJE:
Dom wybudowany w 2010 roku w stylu dworku szlacheckiego. Początkowo miał być domem parterowym, jednak z czasem właściciele zagospodarowali poddasze.
W domu dębowa stolarka wykonana na zamowienie, dębowe drzwi, okna, meble kuchenne, wszytko w kolorze bieli. Na podłogach dąb oraz jasny kamień. W salonie marmurowy, biały kominek.
Wszędzie piękne mosiężne klamki i okucia. Najwieksza łazienka z dwoma oknami i wolnostojącą wanną oraz sauną uruchomianą na podczerwień.
OGRÓD: Magiczny ogród o powierzchni niemalże 3000 m, pięknie obsadzony, z wybrukowanymi alejkami, podjazdem pod dom oraz drogą do budynku garażowego wśród pięknych nasadzeń. Ogromny kamienny taras z widokiem na duży zadbany trawnik oraz las.
Las praktycznie otacza cała nieruchomość. Ogród oczywiście jest pięknie oświetlony i otoczony murowanym ogrodzeniem pasującym do całości dającym dodatkowe poczucie prywatności.
LOKALIZACJA:
Dom usytuowany dosłownie w otulinie lasu jednak w niewielkiej odległości od ulicy Lubelskiej, dzięki czemu dojazd do Śródmieścia zajmuje mniej niż 20 min.
Stara Miłosna to zielone i spokojne osiedle mieszkaniowe, które jest częścią dzielnicy Wesoła w Warszawie. Dawna wieś szlachecka sięgająca XIV wieku, przyłączona do Warszawy w 2002 roku.
Leży przy Trakcie Brzeskim (droga krajowa nr 92), co zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy oraz obwodnicy. Okolica oferuje dużo zieleni, ścieżki rowerowe i bliskość natury.
MOJA OPINIA: Obłędny dworek, spełnienie marzeń a wchodzący las do ogrodu to już piękny sen na jawie.
Zapraszam na prezentację.