Mieszkanie z ogródkiem przy metrze Bemowo

Mieszkanie na sprzedaż
1 090 000,00 PLN , Pow. 49,84 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,84 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo , gen. Tadeusza Pełczyńskiego
Rok budowy:
2018
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
34964545489
Cena za m2:
21 869,98 PLN
3 pokoje | Balkon | Podwyższony Standard | Zadbane osiedle | Wola

Mieszkanie
2-pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze z ogródkiem (54,43 m2) w inwestycji z 2018 roku na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego.

Nieruchomość z przemyślanym układem pomieszczeń, wykończona w 2019 roku w podwyższonym standardzie. Urządzona z użyciem wysokiej klasy materiałów z dbałością o detale, gotowa do zamieszkania. Nieruchomość dostosowana do potrzeb nabywców pełna światła i wygodnych rozwiązań.

Mieszkanie z oknami w stronę południa z komfortowym układem i wydzielonymi strefami. 

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkowo płatne 40 tys. złotych. 

BUDYNEK
Nowoczesny budynek mieszkaniowy w dobrej lokalizacji. W budynku wszelkie udogodnienia, drobne usługi oraz urokliwy ogród.

LOKALIZACJA
Dobra komunikacja z centrum Warszawy — relatywnie krótki czas dojazdu dzięki lokalizacji w dzielnicy Bemowo.
Rozwinięta infrastruktura mieszkaniowa i usługowa — w okolicy mieszkania, sklepy, przystanki, dobra dostępność.

Nieruchomość idealna dla pary lub rodziny, gotowa do wprowadzenia.



Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail