3 pokoje, do remontu, na zielonych Bielanach

Mieszkanie na sprzedaż
699 000,00 PLN , Pow. 48,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Literacka
Rok budowy:
1970
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
34964563800
Cena za m2:
14 412,37 PLN
Na sprzedaż mieszkanie, w spokojnej części Bielan, które może posłużyć tak małej rodzinie, jak pod inwestycję na wynajem długoterminowy. Zapraszamy!
__________________

MIESZKANIE

Mieszkanie na ul. Literackiej oczekuje na nowego właściciela z własną koncepcją zagospodarowania! Obecnie składa się z przedpokoju prowadzącego do wszystkich pomieszczeń, ustawnego salonu z niewielkim balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Jest w stanie do remontu, więc można dostosować je do własnych potrzeb - zachowanie odrębnej kuchni czy bardziej otwarta przestrzeń salonu z aneksem kuchennym? Własne mieszkanie czy inwestycja pod wynajem? Jedno jest pewne - odnajdą się tutaj wszyscy, którzy cenią sobie spokój i przestrzeń Bielan.

LOKALIZACJA

Zieleń i przestrzeń, bliskie sąsiedztwo parków oraz ścieżek rowerowych. Szybki dojazd lub spacer pozwolą cieszyć się urokami Lasku na Kole. Lokalizacja sprzyja relaksowi i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. W zasięgu kilkunastu minut spaceru znajduje się także wiele punktów gastronomicznych.

Zmotoryzowani docenią bliskość obwodnicy Warszawy. Użytkownicy komunikacji miejskiej mają do dyspozycji bliskie przystanki autobusów i tramwajów.

DODATKOWE INFORMACJE

Grunty uregulowane
Możliwość wyodrębnienia właśności
Możliwość założenia KW

Zaprasza na prezentacje!
Nieprawidłowy adres E-mail