Przytulny apartament przy Pl. Konstytucji/Warszawa

Mieszkanie na sprzedaż
1 180 000 PLN , Pow. 40,07 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Plac Konstytucji
Rok budowy:
1950
Piętro:
1 na 6
Numer oferty:
34964467505
Cena za m2:
29 448 PLN


WYJĄTKOWY APARTAMENT (Warszawa, Śródmieście, Plac Konstytucji)
Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż 40,07 metrowy apartament po generalnym remoncie na 2 piętrze w kamienicy w samym sercu Warszawy przy Placu Konstytucji.

Lokal składa się z:
salonu
pokoju
kuchni
przedpokoju
łazienki
dodatkowo piwnicy

DODATKOWE INFORMACJE:
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i znajduje się na II piętrze budynku z windą.
Wielkie okna z jednej strony mieszkania zwrócone są na północ, a przebiegająca pod nimi ulica Koszykowa zapewnia spokój i ciszę. Z drugiej strony tj. z kuchni okno skierowane jest w kierunku południowo - wschodnim i wychodzi na cichy dziedziniec. Ze wszystkich natomiast stron zapewniony jest niepowtarzalny widok na sąsiadujące wokół kamienice.
Mieszkanie jest bardzo przytulne, wysokie, ciche i zawiera olbrzymi potencjał aranżacyjny.


BUDYNEK:
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, powstał w 1952 r. i ma status zabytku. Klatki są zadbane, wyremontowane a budynek jest zachowany w doskonałym stanie.

LOKALIZACJA :
Lokal położony jest w samym środku Warszawy - na osi ulicy Marszałkowskiej przy Placu Konstytucji, który stanowi jedną z wizytówek stolicy.
Sam Plac powstał jako centralny element wielkiego socrealistycznego założenia urbanistycznego - Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej (MDM). Charakterystyczne cechy Placu to otaczające go monumentalne budynki ze swoim bogatym wystrojem oraz szerokimi podcieniami na parterach.
W okolicy znajduje się wiele restauracji, kawiarni, barów, pubów, kin, lokalnych sklepików oraz większych sklepów i atrakcji turystycznych.
Naprzeciwko wejścia do budynku znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy.

KOMUNIKACJA:
Ścisłe centrum Warszawy, tramwaje, autobusy, metro Politechnika. W północnej części placu zaplanowano budowę stacji metra Plac Konstytucji.

MOJA OPINIA:
Nie często znajdują się w ofercie sprzedaży takie perełki i w tej okolicy Warszawy, a z uwagi na charakter i historię z nimi związaną, ich cena z upływem czasu rośnie. Dodatkowym atutem mieszkania jest niski czynsz w wysokości 580 zł.
Nieprawidłowy adres E-mail