Warszawa, Twarda

Mieszkanie na sprzedaż
7 400 000 PLN , Pow. 135 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
135 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Twarda
Piętro:
20 na 44
Numer oferty:
34964469051
Cena za m2:
54 815 PLN
LOKALIZACJA
Cosmopolitan Tower to jedyna w swoim rodzaju lokalizacja, w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Emilii Plater oraz Twardej. Dworzec Centralny oraz Złote Tarasy, jak również Pałac Kultury oraz stacja metra ’Świętokrzyska’ znajdują się w zasięgu 5 minutowego spaceru. Dodatkowo, w najbliższej okolicy Cosmopolitan Tower znajdziemy wiele biurowców mieszczących się wzdłuż ulicy Emilii Plater oraz wokół Ronda ONZ.
STANDARD BUDYNKU
Dzięki wyjątkowo nowoczesnemu designowi, opartemu o drapacz chmur w Chicago, Cosmopolitan Tower stanowi jedyną w swoim rodzaju inwestycję, postrzeganą jako symbol luksusu w polskim budownictwie mieszkaniowym. Unikatowymi dla tego typu inwestycji rozwiązaniami są otwierane okna w każdym pomieszczeniu, jak również specjalne wgłębienia w bryle konstrukcji które zwiększają kont obserwacji panoramy miasta oraz - w przypadku opisywanego mieszkania - dają unikatowy widok na Pałac Kultury.
Strefa relaksu mieszcząca się na 4 piętrze budynku przeznaczona jest do wyłącznego użytku przez mieszkańców inwestycji. W jej skład wchodzą: klub fitness z siłownią, salon masażu, sucha i mokra sauna, jacuzzi oraz pokoje klubowe. Dodatkowo mieszkańcy mają dostęp do dużego zewnętrznego patio z siedzeniami i leżakami. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge - dostępnych przez 7 dni w tygodniu.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
Prezentowany apartament ma powierzchnię 135m2 i składa się on z przestronnego salonu, otwartej kuchni z jadalnią, sypialni master z przynależną do niej łazienką z wanną i kabiną prysznicową, sypialni gościnnej/gabinetu, łazienki z kabiną prysznicową, osobnej toalety gościnnej oraz korytarza.
Salon ma ekspozycję zachodnio-północną, zaś sypialnie usytuowane są od wschodu. Okna salonu wychodzą na Plac Grzybowski i Stadion Narodowy, a z sypialni można zobaczyć Pałac Kultury i Nauki. Mieszkanie dzięki panoramicznym oknom i korzystnej ekspozycji jest słoneczne. Wykończone zostało w jasnych odcieniach przy użyciu materiałów najwyższej jakości, takich jak: włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, dębowe podłogi, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy na wymiar.
Dzięki systemowi zarządzania HMS wiele funkcji mieszkania jest zautomatyzowanych, co umożliwia ich kontrolę za pomocą keypadów czy urządzeń mobilnych. W łatwy sposób sterować można m. in. klimatyzacją, oświetleniem czy roletami.
DODATKOWE INFORMACJE
Cena 7 400 000 PLN brutto + miejsce w parkingu podziemnym (180 000 PLN brutto).
Nieprawidłowy adres E-mail